Haber

1 takım ligde yok! Trendyol 1. Lig fikstürü belli oldu

Fikstürlerin çekildiği Trendyol 1. Lig’de önümüzdeki sezon ligin 18 takımla devam edeceği açıklandı. Yeni Malatyaspor’un ligden çekilmesi nedeniyle ligde kalmayacağı belirtildi.

YENİ MALATYASPOR YOK

TFF’den yapılan açıklamada, geçtiğimiz sezon deprem felaketi nedeniyle ligden çekilmek zorunda kalan Yeni Malatyaspor’un bu dönem lige devam edecek kuralları olmadığı için ligde olmayacağı açıklandı.

11 AĞUSTOS’TAN BAŞLIYOR

Trendyol 1. Ligi’nin 11 Ağustos 2023’te başlayıp 12 Mayıs 2024’te sona ereceği de fikstürlerde belirtildi.

İlk yarı fikstürü şu şekilde:

1 hafta:

  • Gençlerbirliği-Ümraniyespor
  • Şanlıurfaspor-Altay
  • Dyorex Boluspor-Adanaspor
  • Ankara Keçiörengücü-Eyüpspor
  • Kocaelispor – Manisa FK
  • Tuzlaspor vs Çorum FK
  • Erzurumspor FK -Bandırmaspor
  • Göztepe-Sakaryaspor
  • Bitexen Giresunspor-Bodrumspor

2 hafta:

  • Adanaspor-Şanlıurfaspor
  • Sakaryaspor-Gençlerbirliği
  • Ümraniyespor-Göztepe
  • Bodrumspor-Erzurumspor FK
  • Çorum FK-Bitexen Giresunspor
  • Bandırmaspor-Dyorex Boluspor
  • Eyüpspor-Kocaelispor
  • Altay-Tuzlaspor
  • Manisa FK-Ankara Keçiörengücü

Üç hafta:

  • Gençlerbirliği-Bodrumspor
  • Sakaryaspor-Ümraniyespor
  • Dyorex Boluspor-Şanlıurfaspor
  • Ankara Keçiörengücü-Adanaspor
  • Kocaelispor-Altay
  • Tuzlaspor-Eyüpspor
  • Erzurumspor FK-Manisa FK
  • Göztepe-Çorum FK
  • Bitexen Giresunspor-Bandırmaspor

4. hafta:

  • Adanaspor-Kocaelispor
  • Şanlıurfaspor-Erzurumspor FK
  • Dyorex Boluspor-Ankara Keçiörengücü
  • Bodrumspor-Ümraniyespor
  • Çorum FK-Gençlerbirliği
  • Bandırmaspor-Sakaryaspor
  • Eyüpspor-Bitexen Giresunspor
  • Altay-Göztepe
  • Manisa FK-Tuzlaspor

5. hafta:

  • Gençlerbirliği-Eyüpspor
  • Sakaryaspor-Bodrumspor
  • Ümraniyespor-Çorum FK
  • Ankara Keçiörengücü-Şanlıurfaspor
  • Kocaelispor-Dyorex Boluspor
  • Tuzlaspor-Adanaspor
  • Erzurumspor FK-Altay
  • Göztepe-Bandırmaspor
  • Bitexen Giresunspor-Manisa FK

6. hafta:

  • Adanaspor-Erzurumspor FK
  • Şanlıurfaspor-Kocaelispor
  • Dyorex Boluspor-Tuzlaspor
  • Ankara Keçiörengücü-Bitexen Giresunspor
  • Çorum FK-Sakaryaspor
  • Bandırmaspor-Gençlerbirliği
  • Eyüpspor-Ümraniyespor
  • Altay-Bodrumspor
  • Manisa FK-Göztepe

7. hafta:

  • Gençlerbirliği-Manisa FK
  • Sakaryaspor-Eyüpspor
  • Ümraniyespor-Bandırmaspor
  • Bodrumspor-Çorum FK
  • Kocaelispor-Ankara Keçiörengücü
  • Tuzlaspor-Şanlıurfaspor
  • Erzurumspor FK-Dyorex Boluspor
  • Göztepe-Adanaspor
  • Bitexen Giresunspor-Altay

8. hafta:

  • Adanaspor-Bitexen Giresunspor
  • Şanlıurfaspor-Gençlerbirliği
  • Dyorex Boluspor-Göztepe
  • Ankara Keçiörengücü-Tuzlaspor
  • Kocaelispor-Erzurumspor FK
  • Bandırmaspor-Çorum FK
  • Eyüpspor-Bodrumspor
  • Altay-Ümraniyespor
  • Manisa FK-Sakaryaspor

9. hafta:

  • Gençlerbirliği-Altay
  • Sakaryaspor-Adanaspor
  • Ümraniyespor-Manisa FK
  • Bodrumspor-Bandırmaspor
  • Çorum FK-Eyüpspor
  • Tuzlaspor-Kocaelispor
  • Erzurumspor FK-Ankara Keçiörengücü
  • Göztepe-Şanlıurfaspor
  • Bitexen Giresunspor-Dyorex Boluspor

10. hafta:

  • Adanaspor-Ümraniyespor
  • Şanlıurfaspor-Bitexen Giresunspor
  • Dyorex Boluspor-Bodrumspor
  • Ankara Keçiörengücü-Göztepe
  • Kocaelispor-Gençlerbirliği
  • Tuzlaspor-Erzurumspor FK
  • Eyüpspor-Bandırmaspor
  • Altay-Sakaryaspor
  • Manisa FK-Çorum FK

11. hafta:

  • Gençlerbirliği-Dyorex Boluspor
  • Sakaryaspor-Şanlıurfaspor
  • Ümraniyespor-Tuzlaspor
  • Bodrumspor-Manisa FK
  • Çorum FK-Ankara Keçiörengücü
  • Bandırmaspor-Altay
  • Eyüpspor-Adanaspor
  • Göztepe-Kocaelispor
  • Bitexen Giresunspor-Erzurumspor FK

12. hafta

  • Adanaspor-Gençlerbirliği
  • Şanlıurfaspor-Ümraniyespor
  • Dyorex Boluspor-Sakaryaspor
  • Ankara Keçiörengücü-Bodrumspor
  • Kocaelispor-Çorum FK
  • Tuzlaspor-Bitexen Giresunspor
  • Erzurumspor FK-Göztepe
  • Altay-Eyüpspor
  • Manisa FK-Bandırmaspor

13. hafta:

  • Gençlerbirliği-Ankara Keçiörengücü
  • Sakaryaspor-Erzurumspor FK
  • Ümraniyespor-Dyorex Boluspor
  • Bodrumspor-Adanaspor
  • Çorum FK-Altay
  • Bandırmaspor-Şanlıurfaspor
  • Eyüpspor-Manisa FK
  • Göztepe-Tuzlaspor
  • Bitexen Giresunspor-Kocaelispor

14. hafta:

  • Adanaspor-Çorum FK
  • Şanlıurfaspor-Bodrumspor
  • Dyorex Boluspor-Eyüpspor
  • Ankara Keçiörengücü-Sakaryaspor
  • Kocaelispor-Ümraniyespor
  • Tuzlaspor-Bandırmaspor
  • Erzurumspor FK-Gençlerbirliği
  • Göztepe-Bitexen Giresunspor
  • Manisa FK-Altay

15. hafta:

  • Gençlerbirliği-Göztepe
  • Sakaryaspor-Bitexen Giresunspor
  • Ümraniyespor-Ankara Keçiörengücü
  • Bodrumspor-Tuzlaspor
  • Çorum FK-Erzurumspor FK
  • Bandırmaspor-Kocaelispor
  • Eyüpspor-Şanlıurfaspor
  • Altay-Dyorex Boluspor
  • Manisa FK-Adanaspor

16. hafta:

  • Adanaspor-Altay
  • Şanlıurfaspor-Çorum FK
  • Dyorex Boluspor-Manisa FK
  • Ankara Keçiörengücü-Bandırmaspor
  • Kocaelispor-Bodrumspor
  • Tuzlaspor-Sakaryaspor
  • Erzumspor FK-Ümraniyespor
  • Göztepe-Eyüpspor
  • Bitexen Giresunspor-Gençlerbirliği

17. hafta:

  • Gençlerbirliği-Tuzlaspor
  • Sakaryaspor-Kocaelispor
  • Ümraniyespor-Bitexen Giresunspor
  • Bodrumspor-Göztepe
  • Çorum FK-Dyorex Boluspor
  • Bandırmaspor-Adanaspor
  • Eyüpspor-Erzurumspor FK
  • Altay-Ankara Keçiörengücü
  • Manisa FK-Şanlıurfaspor

haberdortdivan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu